Zespół

Jeśli jesteś kobietą, 

 • która czuje, że nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, 
 • która chce od życia czegoś więcej – większych zarobków, więcej wolnego czasu, więcej podróży,

a jednocześnie ważne są dla Ciebie

 • pieniądze, zdrowie, relacje, rozwój, niezależność, rodzina,

to zapraszam Cię do mojego zespołu w Forever, kobiet, które wspieram w budowaniu własnego biznesu, na własnych warunkach.

 

Zarabiaj i rozwijaj się razem ze mną!

Czego potrzebujesz?

Chęci zmiany i otwartości na uczenie się!

 

PRYWATNIE

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwójki chłopców i żoną.

Uwielbiam czytać książki, podróżować, delektować się pysznym jedzeniem i otaczać nowoczesnym designem.

Moją misją jest wzmacnianie kobiet, by wierzyły, że są wystarczająco dobre, by zrealizować swoje prawdziwe pragnienia i być w pełni szczęśliwymi, niezależnie od tego, w którym miejscu się znajdują i co mają za sobą!

Moją mocną stroną jest dostrzeganie potencjału u innych ludzi; inspirowanie ich do działania, by odczuwali więcej szczęścia, spełnienia i obfitości w życiu.

Moją pasją jest rozwój osobisty, motywowanie i inspirowanie innych, praca z ludźmi w procesie realizacji celów.

ZAWODOWO

Jestem Trenerką Mentalną, prowadzę własną firmę szkoleniową, skończyłam studia podyplomowe na kierunku psychologia pozytywna prowadzone przez Collegium Humanum – Szkołę Główną Menedżerską w Warszawie, studia magisterskie z zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Akademię Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka.

Jestem Managerem w firmie Forever, współtworzę Forever Business Club, czyli zarząd Aloesowych Petard (zespół nr 1 w Polsce).

Jako Mentorka współpracowałam z Fundacją Kamili Rowińskiej Kobieta Niezależna, Fundacją Przedsiębiorczości Kobiet oraz Fundacją Teraz Wy.

Prowadzę programy indywidualne mentoringowe oraz treningi mentalne grupowe.

Pomagam w rozbudzeniu odwagi, zbudowaniu pewności siebie, efektywnej pracy z celami i zarządzaniu sobą w czasie.

JAK WSPIERAM SWÓJ ZESPÓŁ

Współpracując ze mną otrzymujesz najlepsze narzędzia biznesowe i wsparcie 1:1 :

 1. SYSTEM STARTOWANIA NOWEJ OSOBY W BIZNESIE – dowiesz się wszystkiego co jest Ci potrzebne, by zacząć i zbudować stabilny, dochodowy biznes. Otrzymasz indywidualne wsparcie, sprawdzone i skuteczne narzędzia biznesowe.
 2. AKADEMIA MENTAL LIDERA – same narzędzia biznesowe to nie wszystko! Sukces zaczyna się w głowie, dlatego zadbam o Twoje nastawienie mentalne, zbudujesz ze mną swoją pewność siebie, nawyk zwyciężania, efektywną pracę z celem, prawo do porażki i umiejętność radzenia sobie z trudnościami.
 3. SESJE 1:1 – dołączając do mojego zespołu spotykamy się na spotkaniach 1:1 online, na których rozmawiamy o tym jak możesz wykorzystać swój potencjał do zrealizowania swoich celów biznesowych;
 4. MASTERMIND i WARSZTATY GRUPOWE – podczas spotkań grupowych biznesowych online, pomagam Ci w budowaniu Twojego biznesu, a także organizacji czasu w taki sposób, by przy intensywnym trybie dnia, przy pracy etatowej lub własnym biznesie, działać i osiągać rezultaty, z wykorzystaniem zasobów i czasu, bez dodawania sobie doby, której nie mamy 😉
 5. NARZĘDZIA – Dla mojego zespołu udostępniam wszelkie niezbędne narzędzia, z których sama korzystam i które pomagają już od pierwszego dnia rozpocząć drogę do mistrzostwa w marketingu sieciowym – masz gotowy plan działania, wszystko zebrane jest w jednym miejscu;
 6. WSPARCIE – masz wsparcie moje i zespołu – dostęp do czatu, na którym możesz zadawać pytania, wymieniać się wiedzą, inspiracjami;
 7. SPOŁECZNOŚĆ ALOESOWYCH PETARD – Dołączając do mnie, jesteś także członkinią społeczności Aloesowych Petard, a więc masz dostęp do szkoleń biznesowych i produktowych, motywacji od liderek Aloesowych Petard i wszelkich bonusów organizowanych dla naszej społeczności.

Sprawdź moje TOP talenty wg Gallupa i jak mogę Ci pomóc:

 1. Dzięki RYWALIZACJI – Mam zdolność dopingowania siebie i innych, aby osiągać więcej. Podnoszę poziom osiągnięć grupy, tworząc kulturę zwycięstwa i wnosząc chęć dążenia do bycia najlepszym.
 Wnoszę silną motywację zespołu do osiągnięć i rozwoju.
 2. AKTYWATOR to moje drugie imię. Z łatwością przychodzi mi na myśl jak przełożyć pomysł na działanie. Dzięki temu pomagam innym, aby sprawy się działy. Moja energia może być zaraźliwa i wciągająca. Wnoszę w pracę energię i natychmiastowy napęd.
 3. OSIĄGANIE. Mam w sobie duży zapas sił życiowych. Czerpię olbrzymią satysfakcję z bycia skuteczną i efektywną. Uwielbiam wykonywać zadania i czerpię frajdę z osiągnięć.  Wolę działać niż opowiadać, że coś zrobię. Moim celem jest wysoki poziom osiągnięć własnych i ludzi, którzy ze mną współpracują.
 4. Jestem WIZJONEREM. Moje zainteresowanie przyszłością i rysowanie jej dla innych może otwierać ludzi na to, co przed nimi. Wnoszę nadzieję i oczekiwanie pozytywnej przyszłości.
 5. ZBIERANIE. Przynoszę narzędzia, które ułatwiają wzrost i wydajność. Uwielbiam udzielać innym istotnej i wymiernej pomocy. Moja ciekawość i łatwość pozyskania informacji i prowadzi do pozyskiwania wiedzy, którą dzielę się z innymi. Wnoszę we wspólną pracę wiedzę i informacje, które pomagają zespołowi podejmować lepsze decyzje.

 

Najczęściej zadawane pytania:

 • Ile czasu dziennie zajmuje Forever?

To Ty decydujesz ile chcesz pracować – tak samo jak Ty decydujesz ile chcesz zarabiać: niektórzy przychodzą po 1000 zł, niektórzy po drugą wypłatę, a inni po 10 tysięcy pln i w górę, dlatego najpierw określamy jaki jest Twój cel pracy w Forever, a później dobieramy do tego strategię działania.

Nie chodzi o to, żeby dodać sobie kolejną godzinę do planu dnia, ale żeby zrezygnować z zajęć, które długoterminowo nie prowadzą Cię do życia o jakim marzysz. 

Jeśli jesteś w stanie wygospodarować dziennie godzinę (nawet podzieloną na części po 15 min.), to jesteś w stanie zbudować stabilny biznes. 

 • Nie mam pomysłu jak połączyć moje dotychczasowe zajęcie (pracę na etacie/biznes) z działaniem w Forever?

Świetnie – umów się ze mną na 30 minutową rozmowę i sprawdzimy to!

 • Nie potrafię sprzedawać/rekrutować, czy poradzę sobie w Forever?

W marketingu sieciowym nie sprzedajemy w tradycyjnym tego słowa sensie. W marketingu sieciowym dzielimy się informacją o ulubionych i sprawdzonych produktach oraz biznesie. Nie rozmawiamy o tym z nieznajomymi, nie chodzimy od drzwi do drzwi z katalogami, to nie jest sprzedaż bezpośrednia, to jest marketing sieciowy. Tutaj używamy produktów i budujemy naszą organizację, Jeśli potrafisz się uczyć i masz w sobie pragnienie spełnienia swoich marzeń – wszystkiego nauczysz się w trakcie miesiąca szkoleniowego, w ramach Systemu Wprowadzania Nowej Osoby do Biznesu. Jako Sponsor, moim zadaniem jest Ci pomóc osiągnąć sukces, dlatego nie jesteś sama w tym biznesie. 

 • Nie mam swojej marki osobistej na Instagramie, czy dam radę w Forever?

Każdy z nas jest marką, tylko nie każdy buduje tą markę w mediach społecznościowych. Jeśli chcesz się tego nauczyć i to wykorzystać w swoim biznesie – powiem Ci jak to zrobić. Jeśli myślisz, że pracując na etacie nie możesz budować marki online – nic bardziej mylnego! Możesz, a nawet warto!

Dodatkowo w ramach projektu Aloesowe Petardy w Twoim mieście organizujemy cykliczne spotkania rozwojowo-networkingowe dla kobiet, które są świetnym miejscem do poznawania nowych osób i rozwoju naszych biznesów.

 • Nie chcę robić LIVE'ów i pokazywać swojej twarzy na Instagramie, czy mimo to mogę działać w Forever?

Zdecydowanie TAK. Jest wiele sposobów na działanie online i offline, które pomagają nam w rozwoju biznesu w Forever. Na spotkaniu 1:1 ze mną opracujemy strategię działania, która pomoże Ci wykorzystać Twój potencjał i działać w zgodzie ze sobą. 

 • Czy muszę robić zakupy każdego miesiąca?

Nie, nie ma takich “przymusów". Dobrą praktyką jest używanie produktów firmy, której ambasadorem jesteśmy, dlatego jeśli zależy Ci na rozwoju tego biznesu, używanie produktów jest jednym z jego elementów, jednocześnie nie ma obowiązku robienia minimalnych zamówień każdego miesiąca, nie ma kar umownych itp.

 • Czy muszę mieć założoną działalność gospodarczą?

Nie, działalność gospodarcza nie jest wymagana. 

Jeśli masz inne pytania, z przyjemnością na nie odpowiem. Wystarczy, że napiszesz do mnie na https://www.instagram.com/ilonabajorek/ 

lub kontakt@ilonabajorek.pl

Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0