O mnie

Cześć!

Jestem Ilona – od 10 lat pasjonuję się rozwojem osobistym i psychologią pozytywną.

Skończyłam studia podyplomowe z psychologii pozytywnej prowadzone przez Collegium Humanum – Szkołę Główną Menedżerską w Warszawie.

Jestem także studentką Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka.

Przez wiele lat pracowałam w sprzedaży, marketingu, organizacji eventów, pełniłam stanowiska zarządcze, do momentu gdy…

zmieniłam swoje życie o 180 stopni.

Ale o tym zaraz ????

Moją mocną stroną jest dostrzeganie pozytywnych cech, wydarzeń, zjawisk u innych ludzi; inspirowanie ich do pozytywnej zmiany, do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie i dostarczanie takiej wiedzy, która zmienia życie ludzi na lepsze, pełne sensu, satysfakcji i spełnienia.

Moją pasją jest motywowanie innych do zmiany, do działania, do wzięcia odpowiedzialności za swoje szczęście, za to co mamy i czego nam brak.

DLACZEGO to robię?

Pozytywna zmiana myślenia, zmiana zachowania u drugiej osoby sprawia mi ogromną radość i satysfakcję, czuję, że to moja życiowa misja.

Wierzę w to, że każdy jest wyjątkowy i dostał od Boga zestaw jedynych w swoim rodzaju talentów, które gwarantują mu szczęśliwe i pełne satysfakcji życie.

Sama kiedyś myślałam o sobie, że nie mam żadnego talentu, że jestem dobra we wszystkim, więc w rzeczywistości – w niczym szczególnym…

Sama kiedyś nie wierzyłam w siebie, w swoje możliwości, nie dopuszczałam do siebie głosu wewnętrznych pragnień i intuicji.

Życie mi się przytrafiało… Przytrafiła mi się choroba nowotworowa, poronienie, ciąża pozamaciczna i kilka innych rozczarowań, złości, żalów i pretensji.

Teraz wiem, że życie przytrafia się DLA MNIE i wiem, że jestem odpowiedzialna za swoje szczęście, że sama nim zarządzam. Wiem, że nic się nie dzieje bez przyczyny.

Wiem jaką rolę pełni zdrowe, pozytywne i wspierające myślenie w życiu i jestem tego praktykiem.

Uważam, że tylko życie w zgodzie ze sobą, ze swoimi wartościami i rozwijając swój potencjał, daje poczucie sensu, spełnienia i szczęścia długotrwałego.

I kontynuując moją historię… – w wieku 29 lat przeorganizowałam moje życie i z dyrektora zarządzającego agencją marketingową, stałam się pełną pokory i wiary w siebie, studentką psychologii pozytywnej, realizującą marzenia o własnej firmie i pracy w zgodzie z własną misją życiową.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwójki chłopców i żoną.

Uwielbiam czytać książki, podróżować, delektować się pysznym jedzeniem i otaczać nowoczesnym designem.

Moją misją jest wzmacnianie człowieka, by wierzył, że jest wystarczająco dobry, by zrealizować swoje prawdziwe pragnienia i być w pełni szczęśliwym, niezależnie od tego, w którym miejscu się znajduje i co ma za sobą.

Moim celem jest zwiększenie pozytywnych emocji, zaangażowania, poczucia sensu, poczucia własnej wartości, optymizmu, odporności psychicznej i samostanowienia u drugiego człowieka.

Uwielbiam odkrywać nową wiedzę, która zwiększa jakość życia i dzielić się nią z innymi.

Największą satysfakcję przynosi mi pozytywna zmiana w życiu osoby, z którą pracuję.

Najczęściej pracuję z moimi Klientami nad następującymi tematami:

  • jak zaakceptować siebie i zbudować poczucie własnej wartości
  • jak odkryć swój potencjał i go rozwijać
  • jak być pewnym siebie
  • jak zmienić niewspierające, niezdrowe przekonania na wzmacniające
  • jak znaleźć swoją wewnętrzną motywację
  • jak zadbać o swój dobrostan

Jestem także prelegentką w Fundacji Teraz Wy i prowadzę wykłady z tematyki psychologii pozytywnej, rozwoju osobistego na profilu Akademia_Instaszkolen w serwisie Instagram.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0