Dlaczego to tak ważne, by myśleć o sobie dobrze?

Jeśli wolisz oglądać, zobacz ten film:


 

Czy podpiszesz się pod zdaniami:

 

Jestem wystarczająco dobra.

Zasługuję na to.

Mogę to zrobić.

?

 

Kiedy myślisz o sobie dobrze, kiedy zwracasz uwagę na to, co mówisz do siebie w myślach, wtedy działasz albo nie działasz.

 

Twoje własne myśli mogą być sabotażystą, który blokuje Cię przed działaniem, działaniem zgodnym z Tobą.

Czymś innym jest działanie z energii lęku, braku, wątpliwości, a czymś innym działanie zgodne z Tobą, z wiarą w siebie, obfitością, intencją dzielenia się miłością, tym co dobre.

 

Myślami możesz spowodować, że idziesz w kierunku, który daje Ci radość, spełnienie, albo w takim, który sprawia, że myślisz “nie jestem wystarczająco dobra” / “jeszcze na to nie zasługuję” / “nie mogę tego zrobić, nie dam rady”.

 

Jeżeli pielęgnujesz w sobie myśli, które dodają Ci wsparcia, motywacji, energii, wzmacniają Cię – otwierasz sobie furtkę do działania zgodnego z Twoimi wewnętrznymi pragnieniami, co z kolei daje ‘owoce’ w postaci różnego rodzaju gratyfikacji.

 

Wiem, że popełniam błędy, nie wiem wszystkiego, ale to co robię jest dobre dla mnie i dla innych.

 

Nasza energia, ta, z którą działamy, jest podświadomie odbierana przez inne osoby.

 

Energia ofiary, braku, lęku – generuje brak i więcej lęku. Przykłady myśli naładowanych energetycznie brakiem: “Inni mają lepiej, ja mam gorzej” / “To trudne, ciężkie, niesprawiedliwe, nie uda mi się”. 

 

Energia obfitości, miłości, wiary – generuje obfitość. Przykład myśli naładowanych obfitością: “Jestem wystarczająco dobra” / “Zasługuję na to” / “Mogę to zrobić”.

 

Zobacz też e-book o tym:

Jak zmienić swoje myślenie na wspierające?

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0